Odčervování

Ujala jsem se březí neodčervené feny.Nyní je 3dny po porodu a potřebuji vědět kdy a čím ji co nejdříve a bezpečně odčervit preparátem dostupným v lékárně.

Nejlepší odpověď
beer

Teď už bych nechal odčervení fenky na dobu, kdy budeš odčervovat štěňata (cca 14 dní věku), současně s nimi.
Co se prodává v lákárnách nevím, medikamenty totiž běžně disponují veterináři. Navíc budeš potřebovat pastu pro štěňata a tablety pro fenku..
Vet. praxe

Další odpovědi
Conchus

Pravdu má beer. Řešil bych to až s prvním očkováním štěnat a dal do pořádku celý chov. U veterináře to stojí víc než babské rady, ale ti psi za to stojí.