Boy 13

Od kolika do kolika hodin by se měl dodržovat pitný režim??

Nejlepší odpověď
Drap

Průběžně celý den. Ve spánku vynecháš.

Další odpovědi
zzzzz

Ráno začít čajem, poté hlavně hodně vody, málo kávy. Večer dvě hodiny před spaním pít již málo.

marci1

Celý den, po 19. hodině již pít méně.

Luciet

Tekutiny doplňujeme průběžně během dne – nepijte více než 500ml najednou. Doporučuje se vypít min. 30ml/kg tělesné váhy. Nejlepší je čistá neperlivá voda (s kapkou citronu). Přibližně po 18. hodině omezíme (bylinné) čaje – kvůli obsahu kofeinu. Poslední sklenice by měla být min. 45–30 minut před spaním.

Děda Louda

5:47 – 21:16.

Bad Wolf

Napiji se hned po probuzení a potom piji průběžně celý den – někdy více, jindy méně. Posledního loka si dám těsně před zalehnutím.