Kotja

Obraz s Lodí, co má místo plachet motýly?

  1. Jak se jmenuje?
  2. Kdo ho namaloval?
  3. Pokud visí v galerii tak ve které?

Nejlepší odpověď
annas

Doufám, že nejde o nějakou soutěž.

1. Obraz se jmenuje – anglicky Departure of the Winged Shi – překládá se různě např. Odjezd Winged lodi – obraz v odkazu

http://sunrise­artists.com/2012/04­/02/vladimir-kush-interview/

2. .Malíř – Vladimir Kush (narozen 1965) je ruský l surrealistický malíř a sochař.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Vla­dimir_Kush

3. Má několik galerií, jednu soukromou, nenašla jsem, v které z nich je umístěný.

Další odpovědi
marci1

Obraz se jmenuje „Departure of the Winged Ship“. Česky se překládá různě, ale mě se líbí „Odlet okřídlené lodi“. Namaloval jej ruský surrealistický malíř a sochař Vladimír Kush. Delší dobu žije na Havaii, má zde i svoji galerii. Galerií má více, hodně známá je v Las Vegas. Jeho obrazy jsou velmi krásné, zvláštní – motýli, květiny, jablko, svíčka ap. 🙂
Doplňuji:
Video o jeho obrazech : 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=KCoX­JOG06i0

marci1

„Závist je, když neradi vidíme, že slunce svítí i jiným lidem.“ 🙂
Josef Poláček

marci1

Kdo si klikne na odkaz video, dozví se většinu mých informací a některé informace jsou mé znalosti. A anglický název obrazu mám správně. Myslím, že většina chápe. 🙂

annas

Nešlo o název obrazu, ale o odkaz.

Ale nechápu, že se stalo u vás pravidlem, že u některých odpovědí odkaz vkládáte hned, u jiných až v dodadku?

Protože jsem osoba zvídává, tak si všímám. Nejsem sama … 🙂

annas

Nedá si nevšimnout, že je marci1 tak zapomnětlivá. Napíše odpověď bez odkazu, ten pak doplní později. Kdo chce, pochopí … 🙂