mosoj

Obrácený avatar

Všiml jsem si, že někteří zde mají za avatar ženu a jsou muži a naopak. Jak to mám chápat?

Nejlepší odpověď
quentos

sice nejsem jedním z nich, ale chápu je. Mně například bylo výbornou kartářkou řečeno, že mám „ženskou duši“, což se v mém charakteru projevuje některými vlastnostmi typickými pro ženy… třeba jsou na tom podobně… no a někteří je mají jen, aby lidi dohnali k zamyšlení či jim „nasadili brouka do hlavy“ ;{)=

Další odpovědi
BEAES

Ano, také jsem si toho všimla a docela to mate, když jim člověk píše v jiném rodě. Nezdá se mi to normální, je to tu anonimní,tak v tom nevidím smysl.

dagry

Zřejmě si myslí, že jsou originální.

anonym

Nehledal bych v tom něco hlubokého.Možná. V mém příp.- něco jako omyl.Nepokládal jsem siluetu za ženskou.Přibližně tak jsem vypadal,možná i hůř.

ReHu

Také jsem si všimla a také mě to mate.
Ale v podstatě, proti gustu, žádný dišputát, jak tu byla ta otázka 🙂.