Luciášek32

Objevila se mi podivná částka peněz k dispozici na Paypalu.Není k tomu žádná transakce atd.Kde se peníze vzaly a co dál?

Odpovědi
Kryšpín

Záleží v jaké výši, nejdříve je to velká radost, později starost a u riskéru možná i šatlava. Nahlásit orgánům činném v trestním řízení, nebo podat žalobu na bezdůvodné obohacení, soud rozhodne.
Známému se stalo něco podobného přistálo mu půl mega českých na kontě, je to český samorost, částku předal do notářské úschovy a nahlásil na Policii, nevím jak to dopadlo.