nyjono

Objednáváte se na úřady na on-line termín?

Změny nebo nový OP či řidičák, podání přehledu OSVČ, …

Nejlepší odpověď
briketka10

Na úřady ne, ale k jednomu lékaři to bylo nutné.

Další odpovědi
gecco

Zatím jsem to nepoužil – už pár let jsem na úřadech nic nechtěl…
😉

Kepler

Zatím jsem se musel objednávat pouze k některým lékařům. Na úřady to nikdy nebylo nutné, snad jen když šlo o časově náročné jednání. Pak byla telefonická domluva.

marci1

Ano, objednávám. Je to fajn, ušetří mi to spoustu času. 🙂

Arne1

K lékaři ano – telefonem.
Úřad – vyřizoval jsem nedávno nové doklady (OP, pas a pak i řidičák) – i když strašili s frontama, nikdy jsem nečekal dýl jak půl hodiny. Přitom online objednávky byly volné až asi za 10 dní.
Obdobně přihlášení auta v Praze (jsem z Brna). Sice jsem si tři hodinky počkal, ale zato jsem to měl v odpolední době a rychle. Kdybych se objednával, tak by to bylo buď na ráno, nebo cca za 14 dní.

pusinka50

Ano, teď zrovna jsem se on-line objednávala na nový řidičák, starý mi propadl. Je pravda, že objednávací termíny jsou dlouhé. Přehled termínů na netu je v odpoledních hodinách „nacvakaný“, tak je třeba se objednat 3 týdny předem. Výdej ŘP trvá oficielně 20 dní, ale v realitě trvá kratší dobu. Ale opět je nutné dost dlouho předem se objednat. Nejlépe na 20-tý den od podání žádosti.
Bohužel, když jsem dorazila pro žádost o nový ŘP, zrovna jim nefungovala čtečka na pořadí. Nečekaně jsem dorazila hodinu předem, ale bylo mi špatně a když jsem to řekla paní na recepci, vzali mě hned a ostatní čekající informovali, že jsem objednaná z internetu. Čekalo tam odhadem něco kolem 70 lidí, ale na i na jiné úkony.