gracy

Obchod s čajem v Brně

Jednou jsem v centru Brna narazila na obchůdek s všemožnými čaji, relaxačními potřebami typu cédéček, kamenů, nejrůznějších vůní, mandal a jiních spirituálních věcí. Nemůžu si ani za nic vzpomenout, kde byl. Netuší někdo?

Nejlepší odpověď
www

Jsem téměř brňák, ale neznám. Podívej se na odkaz, třeba něco najdeš

Zdroj: www.google.com/m?q=%C4­%8Cajov%C3%A9+sm­%C4%9Bsi+Brno&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new

Další odpovědi
terry

Jak to je dlouho? Už tam ani být nemusí. A…v Brně jich takových určitě bude víc.

gracy

Jsou to dva týdny asi…Vaňkovku jsem prošla a našla jen ten obchod horoskop – ten to nebyl. Dále už nic takového. Pak vím, že je takový malý v domě pánů z lipé, ale ten to taky není. Měla jsme za to, že v alfa pasáži, jenže taky nic. Tak fakt nevím.

hanulka11

Možná neměli odbyt ,tak obchod zrušili, to je dneska hned .něco si oblíbím ale za pár dní obchod je pryč. Je bohužel velká konkurence…i když je to dobře-aspoň si máme z čeho vybírat