Lenule15

Neznáte firmu, kde by mi obarvili svatební šaty??

Nedávno jsem koupila svatební šaty na historické akce, ale jsou svatební a potřebovala bych se tedy obarvit na nějakou jinou barvu. Nevíte někdo nějaký podnik co dělá, který by mi to obarvil???
Doplňuji:
*opravuji: potřebovala bycj je obarvit :D

Nejlepší odpověď
anonym

Dělají to podniky – firmy, zabývající se barvením oděvů – takže si takovou nějakou najdi v okolí (asi ty šaty nebudeš posílat z Aše do Lanžhota nebo Jablunkkova!!).
😉
Akorát se ujisti, z jakého jsou ty šaty materiálu – většina ´umělohmotných´ obarvit nejde.