Shizuka

o kom psát referát do hudebky ?

učitelka z hudebky aby nám mohla dát dobrou známku tak nám řekla at uděláme aspon kazdý z nás referát o někom a já vůbec nevím :D o Avril lavigne uz jsem měla navíc kamoška to použila tento rok takže už se to nemuže opakovat -_- napadl mě macklemore ale problém je že ani nvm jak se vyslovuje jeho jméno :DD
Poradí někdo někoho normálního a né z české republiky ? někoho normálního né někdo kdo zpívá kantry pisnicky :D by se mi smály -_-
Doplňuji:
Děkuji moc :3 ano mám svůj styl hudby a to je K-pop a J-pop :D to je japonský a korejský pop nebo tky rap :D akorát je moje třída příliš rasistycká abych jim tam četla referát o japoncích :/ a české zpěváky ..nemám proti nim nic akorát prostě ta naše třída no :D zrovna odsuzuje to co se jim pravě hodí -_- podívám se ještě na recenze o jedné japonské skupině která se mi libí a uvidím :3 a anglickým pisničkám rozumím i když je to anglicky ;)

Nejlepší odpověď
annas

Kdo je podle vás normálního? Přece vás snad zajímá nějaký žánr?

S výslovností vám někdo poradí.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/
--

https://www.go­ogle.cz/search?q=mac­klemore&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=rcs&gws_­rd=cr&ei=pvzTUs­L1GKqE4AS5iYCA­CA#channel=rcs&q=wan­z&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&stick=H4sI­AAAAAAAAAGOov­nz8BQMDgw4HsxCXfq6-QXJRcm5ZrhKYX­VBpmJeTq8UXkFpUn­J8XnJmSWp5YWe­zAYGdc8THp2yy­ZOXFLuu0ON5fdcFzXC­ACsC42ESQAAAA

Když si v odkazu kliknete na fotografii, najdete další informace, snad si vyberete.

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://en­.wikipedia.or­g/wiki/Mackle­more&prev=/se­arch%3Fq%3Dmac­klemore%26cli­ent%3Dfirefox-a%26hs%3Dd64%­26rls%3Dorg.mo­zilla:cs:offi­cial%26channel%3Drcs
Doplňuji:
Nový odkaz, jinak v diskuzi

https://www.go­ogle.cz/search?q=mac­klemore&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=rcs&gws_­rd=cr&ei=pvzTUs­L1GKqE4AS5iYCA­CA#channel=rcs&q=ry­an+lewis&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&stick=H4sI­AAAAAAAAAGOov­nz8BQMDgxYHsxCXfq6-QXJRcm5ZrhKYn­ZdUUlWYrMUXkFpUn­J8XnJmSWp5YWXz_0qfg09k5d­coci6TDnuzrOt1-_CcA00DhBkcAAAA

Další odpovědi
Kelt

Nevím, proč by čeští interpreti a skladatelé byli nějak horší, než jiní. Aspoň jim rozumíme, o čem zpívají. A proč to nemá být counry? Každá hudba je pěkná. Ty si píšeš co nechceš, ale hudba má mnoho stylů, žánrů a tak nevím, co se Ti bude hodit.
Poradím Ti, vyber si Lady Gaga, Madona – vyber si, co se líbí Tobě, jaký druh hudby. Musí to být současná moderní hudba? Můžeš zkusit lidovou hudbu, folklór, vážnou hudbu atd. Hudebních skupin jsou tisíce, zpěváků taky. Samozřejmě, že Tě nemohu ovlivnit, ale zkus si dát do you tube nějakou oblíbenou píseň, nebo kapelu. Když se Ti to bude líbit, tak si o něm najdeš informace na Googlu.
Nechceš české – tak Elán, No Name, Boney M, Beatles, Smokie.
Vážná hudba – Smetana, Dvořák, Janáček, Mozart, Beethoven .
Doplňuji:
Když se Ti líbí japonský a korejský styl, protože asi odtud pocházíš, tak bych schválně vybral hudbu z vlastní země. Všichni, i učitelka budou překvapeni, protože s takovou hudbou se málokdo setkává denně. Zasvěcený výklad člověka, který má k této hudbě vztah může být velice zajímavý.

Coliffe

No, myslím, že uvedený zpěvák se čte Maklmor. Ale doporučuji Taylor Swift, Katy Perry, nebo Lenny, která je z ČR. Také jsem nevěděla koho si mám vybrat, ale měla jsem Avril, kterou ty už mít nemůžeš… No, myslím, že je to ve výskedku na tobě, nevím, kdo/co se ti líbí ;).

xxx3

Piš o někom, o kom toho zatím moc nevíš. Právě referát je cesta, jak se něco dozvědět a naučit. Hlavně si od vybraného umělce poslechni alespoň několik skladeb. V opačném případě je to úplně k ničemu. Taky doporučuji v referátu o hudebníkovi psát především o jeho hudbě, úplně nanic jsou různé bulvární plky o tom, co kdo nosí za hadry a jakýho má doma čokla.