MonkeyKing

Poradíte nějakou vážnou hudbu kromě 19. stol. a baroka?

nechci nějaký barokní a 19.st. mainstream typu mozart, smetana atd.

Sám poslouchám Erika Satie, Saint-Säens, Debussy nebo soundtracky od Zimmera, Hemsey, Iglesiase. Nebo Bacha cello suite – prostě něco na takovej způsob.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nechceš baroko a posloucháš Bacha? Co třeba vážná hudba 20. nebo 21. století?

Další odpovědi
xxx3

poradíte mi ovoce? (nechci ale citrusy) Sám nejraději pojídám melouny, banány, jabka, avokádo a taky pomeranče – prostě něco na takovej způsob.

podobné otázky nelze zodpovědět