osratykolik

O kolik se vám zvedly zálohy (platby) za elektřinu?

Odpovědi
Viktorie II.

Protože máme ještě fixaci na 1 rok, E-On mi zálohy nezvedl, ale já, pro jistotu zálohy navýšila na 3500 Kč. Co kdyby.

paul1

Zatím moc ne, asi tak 25%.

Drap

Několika násobně.

Dochy

Zatím asi o 50% (jsem pohrobek skupiny Bohemia Energy)

Pepa25

Na základě vyúčtování minulý měsíc o 22,5%.

Tento údaj ale není moc vypovídající, protože zálohy samozřejmě zohledňují vývoj spotřeby. Srovnatelná je jedině cena pro stejnou spotřebu a stejný distribuční tarif.

da ny

0. Stále platím stejné zálohy (fixace). Za byt 5O m2 6 500/rok.

Pepa25

Drap: dotaz byl na elektřinu, ne na plyn. I kdybyste měl spotovou cenu, tak se vám nemohly zvýšit několikanásobně. Buď to nevíte nebo kecáte.

magorvkleci

O 70 – 120 %.
Zatím.