jirka F

O Kolik kilogramů jste nabrali o vánocích?

já jsem nabral 5kg to je hrozný

Nejlepší odpověď
Hamon

Neřeším čísla, stačí mi, že vypadám jako člověk a cítím se v pohodě.

Další odpovědi
Drap

Mám stejnou váhu jako před svátky.

Danča84

Já od půlky prosince asi kilčo, ale nutno dodat že se o něj dělím s nenarozeným miminkem. Takže ve finále to asi nebude tak hrozné, „v dubnu zhubnu“ tak 5kg…:-)

hanny 2

Asi kilo,ale to je určitě z těch včerejších chlebíčků,kterým prostě neodolám.

iceT

Asi o žádné,cukroví jsem neměla,jedli jsme normálně jak jíme přes rok,žádné hodokvasy,tak nemám co řešit.

redy

Aninic ale vážit se nebudu co kdyby :)

marci1

Četla jsem, že v zimě přibírá člověk proto, že mu chybí světlo. Tak svítím, jak blázen ! 🙂

anonym

Čísla nemám důvod řešit. To, co mne zajímá, je pohoda. Takže jsem ráno vstala, trochu se protáhla u cvičení a zjistila, že je mi fajn. Stresovat se kvůli kilu tam a kilu zpátky rozhodně nebudu. A ty bys nemusel taky. Jakmile najedeš na běžný režim, tak váha půjde pomalu dolů. Něco odbouráš přidáním nějaké procházky navíc a budeš na své váze ani si neuvědomíš jak.
Na tloustnutí mají nejhorší vliv stresy. Dělat si je kvůli zvýšení váhy je nejlepší způsob, jak si je zachovat. Prostě se trochu více hýbej a méně se hlídej.

Nuk nuk

Neřeším to. Nepřibírám nikdy moc vyznamně. Letos jsem navíc krátce po porodu, takže spíše shazuji.

ivzez

  • 0,5 kg

(Zhubla jsem o půl kila.)