Avatar uživatele
jirka F

O Kolik kilogramů jste nabrali o vánocích?

já jsem nabral 5kg to je hrozný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Sůwa před 3768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Neřeším čísla, stačí mi, že vypadám jako člověk a cítím se v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám stejnou váhu jako před svátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danča84

Já od půlky prosince asi kilčo, ale nutno dodat že se o něj dělím s nenarozeným miminkem. Takže ve finále to asi nebude tak hrozné, „v dubnu zhubnu“ tak 5kg…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Asi kilo,ale to je určitě z těch včerejších chlebíčků,kterým prostě neodolám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Asi o žádné,cukroví jsem neměla,jedli jsme normálně jak jíme přes rok,žádné hodokvasy,tak nemám co řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Aninic ale vážit se nebudu co kdyby :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Četla jsem, že v zimě přibírá člověk proto, že mu chybí světlo. Tak svítím, jak blázen ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čísla nemám důvod řešit. To, co mne zajímá, je pohoda. Takže jsem ráno vstala, trochu se protáhla u cvičení a zjistila, že je mi fajn. Stresovat se kvůli kilu tam a kilu zpátky rozhodně nebudu. A ty bys nemusel taky. Jakmile najedeš na běžný režim, tak váha půjde pomalu dolů. Něco odbouráš přidáním nějaké procházky navíc a budeš na své váze ani si neuvědomíš jak.
Na tloustnutí mají nejhorší vliv stresy. Dělat si je kvůli zvýšení váhy je nejlepší způsob, jak si je zachovat. Prostě se trochu více hýbej a méně se hlídej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Neřeším to. Nepřibírám nikdy moc vyznamně. Letos jsem navíc krátce po porodu, takže spíše shazuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

  • 0,5 kg

(Zhubla jsem o půl kila.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek