NANUK----

O čem všem se ví, ale nemluví?

Odpovědi
hapiky

Kdyby jen, mnozí mluví i o tom, o čem nevědí vůbec nic.

JežíšKristus

Že důchodci zaprodávají naši zemi oligarchovi za pár stovek navíc, ale o tom se nesmí mluvit, protože důchodci jsou moc hodní a celý život pracovali.

Přemysl

Povrchy s černou barvou jsou více rozpálené, než světle. Rozdíl je až 20"C v létě . Přesto se často nové střechy často budují v černé barvě. Podporuje se tak globální oteplování. Ohřívá se od nich více vzduch. Vnikají tak městské tepelné ostrovy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

JežíšKristus

Paradoxně ale chudí lidé (včetně důchodců) za volbu Babiše zaplatí tak jako tak. Viz zde https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/kdo-zaplati-po-volbach-rozpoctovy-mejdan-chudi/r~24eee2c0fe­a311eb878fac1f6b220e­e8/

Citace z odkazovaného článku:
„Výsledkem změny daní je tak absurdní situace, kdy zatímco zbytek Evropy v covidové krizi pomáhal především chudým a rodinám, čeští poslanci odhlasovali změnu daní, která chudým přinesla maximálně stokoruny a bohatým zaměstnancům přihodí i 50 tisíc ročně.“

A ano, i za takové situace má vládní ANO v průzkumech 30 %.

mosoj

Nazval jsem tě blbečku. Prý to bylo málo a tak to raději zdejší „chytří“ mazači smazali. Přestože tvoje příspěvky smrdí diskriminací a rasismem. Ano budu volit Ano i kdyby jste ty a tobě podobní na hlavu postavili. Mám oči, sluch a na rozdíl od tebe i mozek. Jsem důchodce a nebudu sám. Co máš ty?

dudu

ad JežíšKristus: už konečně mlč. Skutečnost, že vůl zůstane volem a pařez pařezem zde neštětněkrát potvrdili podobní týpci už dávno před tebou!!

JežíšKristus

Led: To říkáte vy, já nic takového nenapsal. Psal jsem jen o tom, jak volí ve volbách. Na exodus tu myslíte pouze vy.

hapiky: v zásadě tomu tak je. Důchodci tvoří největší část elektorátu, a rozhodují volby. Proto Babiš míří na dezinformační kampaň (viz název jeho nové knihy), zalíbí se tak jeho cílové skupině.

led

Prečítajte si, čo ste napísal a možno pochopíte význam vašich slov.

led

JežíšKristus, podľa vášho vyjadrenia asi najradšej by ste videli exodus dôchodcov mimo (vašu) civilizáciu napospas divej zveri a rozmarom počasia.
ale nezabúdajte, nebyť dnešných dôchodcov by ste tu neboli a nehlásali bludy!
Na záver malé prekvapenie, raz aj vy budete vo veku dnešných dôchodcov a čítať hlásanie človeka samozvaného JežíšKristus2

hapiky

J.Kristus: Nevěděl jsem, že všichni Babišovy voliči jsou důchodci.