Avatar uživatele
NANUK----

O čem všem se ví, ale nemluví?

Zajímavá 0 před 985 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Kdyby jen, mnozí mluví i o tom, o čem nevědí vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Že důchodci zaprodávají naši zemi oligarchovi za pár stovek navíc, ale o tom se nesmí mluvit, protože důchodci jsou moc hodní a celý život pracovali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Přemysl

Povrchy s černou barvou jsou více rozpálené, než světle. Rozdíl je až 20"C v létě . Přesto se často nové střechy často budují v černé barvě. Podporuje se tak globální oteplování. Ohřívá se od nich více vzduch. Vnikají tak městské tepelné ostrovy.

Upravil/a: Přemysl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
JežíšKristus

Paradoxně ale chudí lidé (včetně důchodců) za volbu Babiše zaplatí tak jako tak. Viz zde https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/kdo-zaplati-po-volbach-rozpoctovy-mejdan-chudi/r~24eee2c0fe­a311eb878fac1f6b220e­e8/

Citace z odkazovaného článku:
„Výsledkem změny daní je tak absurdní situace, kdy zatímco zbytek Evropy v covidové krizi pomáhal především chudým a rodinám, čeští poslanci odhlasovali změnu daní, která chudým přinesla maximálně stokoruny a bohatým zaměstnancům přihodí i 50 tisíc ročně.“

A ano, i za takové situace má vládní ANO v průzkumech 30 %.

Avatar uživatele
mosoj

Nazval jsem tě blbečku. Prý to bylo málo a tak to raději zdejší „chytří“ mazači smazali. Přestože tvoje příspěvky smrdí diskriminací a rasismem. Ano budu volit Ano i kdyby jste ty a tobě podobní na hlavu postavili. Mám oči, sluch a na rozdíl od tebe i mozek. Jsem důchodce a nebudu sám. Co máš ty?

Avatar uživatele
dudu

ad JežíšKristus: už konečně mlč. Skutečnost, že vůl zůstane volem a pařez pařezem zde neštětněkrát potvrdili podobní týpci už dávno před tebou!!

Avatar uživatele
JežíšKristus

Led: To říkáte vy, já nic takového nenapsal. Psal jsem jen o tom, jak volí ve volbách. Na exodus tu myslíte pouze vy.

hapiky: v zásadě tomu tak je. Důchodci tvoří největší část elektorátu, a rozhodují volby. Proto Babiš míří na dezinformační kampaň (viz název jeho nové knihy), zalíbí se tak jeho cílové skupině.

Avatar uživatele
led

Prečítajte si, čo ste napísal a možno pochopíte význam vašich slov.

Avatar uživatele
led

JežíšKristus, podľa vášho vyjadrenia asi najradšej by ste videli exodus dôchodcov mimo (vašu) civilizáciu napospas divej zveri a rozmarom počasia.
ale nezabúdajte, nebyť dnešných dôchodcov by ste tu neboli a nehlásali bludy!
Na záver malé prekvapenie, raz aj vy budete vo veku dnešných dôchodcov a čítať hlásanie človeka samozvaného JežíšKristus2

Avatar uživatele
hapiky

J.Kristus: Nevěděl jsem, že všichni Babišovy voliči jsou důchodci.

Nový příspěvek