anonimně

o čem se bavit s holkou na rande

Zdravím, minulý pátek jsem se seznámil s holkou v klubu. Dala mně na sebe fc a pak jsem si týden něco trochu psali. Už při konverzaci jsem neveděl o čem se s ní mám bavit. V tom klubu to bylo jednoduchý, byl jsem dost ožralý a ona asi taky. Na fb jsem si chvíli psali, ona pak chtěla, abych ji zavolal, tak jsem ji zavolal přes skype a chvíli jsem se bavili o tom kam chodí na brigádu, jak ji jde škola atd. Hovor trval cca 10 minut a už bylo ticho…

No nakonec jsem sebral všechnu odvahu a zeptal jsem se ji, jestli by někam nešla a souhlasila. Zítra sní jdu na procházku a vůbec nevím o čem se s ní mám bavit, prosím o rady.

Jsem z toho dost nervózní :(, nevíte čím se uklidnit?

Doplňuji:
P.S s holkama mám dost skušeností co se týče sexu a tak, ale v životě jsem se s holkou nebavil.

Moje skušenosti jsou takovéto – příjdu doklubu jsem ožralý, holka taky, seznámíme se, pak se líbeme a tak. Pak se s ní většinou vyspím. I když mám její číslo, tak nemám odvahu ji zavolat. Další týden, jdu zase doklubu si pozvednout sebevědomí a zbalit další holku na jednu noc, ale už bych chtěl nějaký trvalejší vztah :(.

Nejlepší odpověď
marci1

Tak toto je problém současnosti. Mladí místo toho, aby se s případnými partnery seznamovali nejdříve „duševně“ a potom až „fyzicky“, dělají to přesně naopak. Mají pocit, že touží po fyzičnu, ale nakonec zjistí, že jim chybí právě to duchovno, to „souznění duší“. Potom nedokáží s partnerem komunikovat. ☹
Musíš se teď hodně snažit, zeptej se jí na cokoliv, na školu, na její zájmy, kamarádky, počasí, sport, oblíbené herce, zpěváky apod. Alkohol konzumujte ( pokud je Vám už 18 let, oba v rozumné míře ). Pokud se budeš opíjet, tak žádný trvalý vztah nenavážeš. A sex na jednu noc ? A co takhle nákaza HIV nebo jiné pohlavní choroby ?Je to jen na Tobě. Zkus změnu. Držím Ti palce ! 🙂

Další odpovědi
Beer4Real

Ty vole ty seš borec, každou druhou opícháš, ale nedokážeš s ní navázat jednoduchou řeč.
Moc nad tím přemýšlíš, musíš improvizovat na místě až zjistíš jaká je, co ji baví apod. Snaž se ji rozesmát, kecej o blbostech co děláš s kámošema a tak, pokud ona taky není němá tak během chvilky se do toho dostaneš.
No stress vole :)

Lorelai

Nic proti tobě, ale přesně tyhle typy kluků fakt nemusím, vypsat se s holkou a pak se jí neozvat, ale k tvému dotazu, já nejsem moc komunikativní, takže jsem radši, když konverzaci vede kluk, pokud jste se spolu ještě o sobě nebavili, ptala bych se na zájmy, hobby, co má rád atd. Pokud už něco víš, tak navaž konverzaci normálně jako s kamaráda, nějaké aktuální téma, třeba jestli sleduje olympiádu a jaký sport má nejradši, nebo sportovce? Od toho se třeba dostanete k oblíbeným osobnostem, oblíbeným knihám, filmům atd. Prostě zůstat přirozený, nemít špatnou náladu.

Anna114

Ty jsi teda kluk, asi bych tě moc ráda neměla!

anonimně

Myslíš, že si zítra na tu procházku mám sebou vzít vodku (18 mně již bylo dávno), nevím jak bez ní budu schopný se s holkou bavit. Ani tak nevěřím, že to zvládnu z kamarádi se bavím na téma: Kolik sbalil holek za týden, jaké to bylo, jestli byli dobrý. Nebo jak dlouho dnes cvičil v posilce a jestli mu ten nový protein pomohl atd.

Jinak co se týče HIV tak s tím by problém být neměl, většinou používám kondom a při orálu se HIV nemůžu nakazit.

Ale již přes pět let chodím na diskotéky, konzerty a s holkami se vůbec neumím bavit.

Ale za chvíli mně bude 25 let, tak bych to chtěl změnit, již nenacházím smysl každý týden mít jinou holku, opijet se, utrácet peníze, které pracně vydělám při studiu vysoké školy.

Beer4Real

Ty vole žádnou vodku nikam neber, ani to předem nechlastej!
Tě chce poznat přirozeného a ne jak toho ožralého z diskotéky.
Buď doťernej, ptej se jí na její život a podobné hovadiny, ona si tě bude korigovat, buď ten který furt něco mele a vyptává se, bude se jí líbit že máš o ni zájem.
Je to jednoduché jak nasadit kondom 🙂
Nebo napiš napiš kam dete a pudu s váma dělat ti nápovědu :D

cochee

Vždyť si na tu otázku ve tvém prvním odstavci sám odpovídáš v odstavci posledním. Protentokrát si chlast zakaž.