PanDulezity

O čem se bavit s kamarádkou na FB?

Ahoj,
už tři roky jsem dobrý kamarád s jednou holkou (12 let, mě taky). Předevčírem se mě na FB zeptala koho balim, dělal jsem že tam nejsem, atd. – prostě jsem se styděl to říct. Včera ve škole se mě zeptala zas, o hodině jsme si posílali papírky – no a pak jsem jí to napsal, že jí. Začala se mě ptát na podrobnosti co přesně se mi na ni líbí, atd. Dneska jsem s ní jel na kroužek autobuse – ještě s jednou její i mojí kamarádkou povídali jsme si, atd. Když jedu jen s ní – sám – tak si s ní povídám, prostě o náhodným tématu – smějeme se, atd. Dneska jsem si s ní psal na FB, zeptal sem se jí koho balí – řekla že mě. Pak chtěla o něčem kecat, ale mě za boha nemohlo napadnout žádný téma.

MOJE OTÁZKA TEDY ZNÍ: O ČEM SE S NÍ MÁM BAVIT?

Díky :)
Doplňuji:
EDIT: Když ji neodpovím, citím se trapně. A hllavně když tu konverzaci začnu já, je to ještě horší :D

Nejlepší odpověď
Bedy

A musíte si psát? Nebude lepší si osobně popovídat třeba v čajovně nebo v kavárně nebo jen tak venku prostě „face to face“? A nebo klidně i v té škole?

Nemáš-li o čem se bavit, tak se nebav a nech to na zítra

Další odpovědi
anonym

No když už ses tam teda vecpal, asi nejsi jediný, vždyť tam jsou různý věci na bavení, můžete spolu mluvit o nějakých fotkách,co tam jsou, hrách, dalších kámoších, je tam toho spousta, nebo se jí zeptej, co dělala včera,dnes, nebo na koníčky, co jí baví, co baví tebe, co se jí líbí za filmy, co já vím, o čem se teď baví dvanáctiletí? Nebo ať ti pošle nějakou fotku svého pejska, nebo kočky, nebo co já vím, co má, ty jí taky pošli něco, je toho tolik…nevíš jak začít konverzaci?… Čau kočko, jak se máš? Nechceš jít radši ven? Nechceš si semnou zahrát hru? Nebo tak něco, to zvládneš, tys dělal, že tam nejsi? Jestli ji máš v přátelích, tak vidí, že tam jsi 🙂

anonym

Pokud je ti 12 tak porušuješ podmínky facebooku, měl by si ho zrušit. Proto dle mého úsudku by zde otázka neměla co dělat.

Mariuhana007

Nebud porád na facebooku a vyraz nekam ven
Bude lepsí si promluvit osobne,zajdete treba ven nebo do kavarny atp.
A tema treba jaký jestly má zajmy atp. Víc se o ni zajímej