Elile

Jak zahájit konverzaci?

Dobrý den, líbí se mi jeden kluk, občas si spolu promluvíme, usmějeme se na sebe a tak, jenže já jsem strašně stydlivá, moc kluků jsem neměla a nejsem zvyklá dělat první krok.. jenže teď vím, že jestli ho chci, tak to prostě udělt musím.. Prostě, je online, já mu strašně chci napsat, ale nevím jak zahájit tuto konverzaci, když jsme si ještě nepsali.. Nechci mu napsat jenom Ahoj, Jak se máš? :) Ale nějakou záminku.. Nic mě nenapadá, jen to jestli by mě nedoučil třeba v ájině, jenže on není lepší :D tak je to trochu blbý a taky, bojím se, že neodpoví a když, tak jenom na to na co se ptám a ne že by se na něco zeptal i on… Byl by to trapas, vídáme se každý den.. Poraďte…

Nejlepší odpověď
anonym

Elile, tak mu prostě napiš: Ahoj. Jakpak se dnes máš? Hledám nějakou záminku, jak Ti napsat. Nepomohl bys mi s tím?
Uvidíš, že takhle popravdě vyjádřeno to sklidí správnou odezvu. Neboj se toho.

Další odpovědi
www

Z konverzace by ti už mohlo být jasno má-li a nebo ne, nějaké zájmy, buď společné, nebo zajímavé. A začal bych právě zde. Je to nenápadné a přirozené. Pokud je však neznáš, můžeš klidně začít otázkou na ně!
Zkušenost

bolak

Tak když nevíš co mu napsat, tak mu hoď udičku. Pošli mu link na nějaký legrační HAHA video z youtube a počkej si na reakci.

Tak třeba tady je jedno > http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/10095-do-duchodu-az-v-70-letech

Nebo ho pozvi na nějakou online hru („čáu, nudííím se, nedáme jednu hru?“), nejlíp nějakou kde se dá i chatovat. Do mě třeba tudle taky jedna stydlivá hučela, abych si s ní šel zahrát dobyvatele, takže to nebude zas tak neobvyklá strategie…

Pepa88

Pfff, nedělej si hlavu, chlapi jdou po babách při sebemenší zámince, fakt :)
Myslím, že „Ahoj, jak se máš?“, nebo „Čau, já jsem Elile.“ je super řešení – navíc určitě ze sebe neuděláš pako :)