Luke10

Poradíte, jak pokračovat v konverzaci s dívkou a jak udržet písemný kontakt?

Konverzace s holkou

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Zdravím.. Pár dní si píšu s jednou slečnou, avšak, na otázku jestli zajdeme někdy ven napsala, že v budoucnu až se trochu poznáme, jenže už nevím co jí psát dál. Co poslouchá, záliby atd všechno znám už :D ale nevím jak začít třeba konverzaci než „ahoj, jak se máš“ poradí někdo nějak jak začít něho tak? Za 10 dní má narozky a už něco vymyšlené mám, jen ji udržet nějak v kontaktu teď. Díky

Nejlepší odpověď
Edison

Když to nevíš Ty, kdokoli jiný už tuplem těžko. Kdo jiný ji má znát líp, než Ty a její nejbližší?

Další odpovědi
Drap

Pokud si nemáš s ní o čem povídat, tak to co nejrychleji ukonči a zůstaň bez holky. Další možností je najít si jinou, nejlépe němou

ivzez

Jestli znáš její zájmy, víš, co poslouchá apod., ale přesto si s ní nemáš
o čem psát, je zbytečné se pokoušet si s ní domlouvat setkání.
„Živá konverzace“ by v takovém případě dopadla katastrofálně.

Úspěšně konverzovat lze jen o tom, co zajímá vás oba, a o tom,
o čem něco víš.

jirka F

Pokud je vztah prognosticky nepříznivý,tak bych to ukončil a spokojil se alespoň s kamarádstvím po FB(pokud i to nebude klapat ukončil bych i KPFB).Živá konverzace by asi nebyla dobrá,ale to musíš posoudit sám a jít kam tě srdce táhne je ale potřeba používat i rozum...……….