panxnotdead

Co mají holky rády?

O čem se bavit, doteky… A mají raději, když má chlapec nějaký styl? A jaká téma zvolit. Poraďte holky z vlastní zkušenosti :)

Nejlepší odpověď
terry

Není holka jako holka. Každé se líbí a má ráda něco jiného.
Pokud můžu mluvit za sebe, pak nemám ráda, když si kdokoli na něco či někoho hraje. Tedy i kluk – nápadník 🙂.
Pokud máte společné zájmy, pak je to snazší. My je¨zdili na vandry, s jinýma lidma na vodu, s jinýma na zábavy a diskotéky. Každá skupina má něco.
A styl? Buď svůj. Nekopíruj a měj svůj vlastní styl.

Další odpovědi
Mapel

Ta moje má ráda kytičky a přírodu. Baví se o kytičkách.
Doplňuji:
Ocko já jsem kluk, trochu se pleteš. Není snad nutné používat silné řeči. Prostě jsem se musel od dětství starat o zahradu a zvířata. Tak mi to není cizí.

anonym

Koukám jak zjara, že Mapel a jendahun jsou holky. No, šikovně jste to doteďka maskovaly, lišky jedny podšité.
Téma o čem se bavit a jak zapůsobit na holky a pro změnu na kluky se tu rozebírá snad co dva týdny. Pokud už víš, co je šedá lišta zkus se tam podívat. (Najdeš ji na pravé stravě jako Google „Vlastní vyhledávání.)
Všeobecně platí, že zde žádná šablona neplatí. Pokud objektu své touhy nebudeš sympatický, nepomůže Ti nic. Když to bude naopak, tak i drobná zaškobrtnutí projdou s úsměvem.
Takže – buď sám sebou a na nic si nehraj. Snaž se dát najevo svůj zájem, zeptej se na zájmy dotyčné slečny a podle toho si naplánujte, jak strávíte společný čas. Nenuť do ničeho ji, ani sebe a v tom případě to dopadne dobře a bude Vám spolu hezky. S dárky na první rande to nepřeháněj – stačí jedna kytička, nebo čokoláda (pokud ráda mlsá). Taky pamatuj na to, že když jí dáš něco neskladného, budeš si to muset nejspíš "odnosit“ během rande sám.
Doplňuji:
Mapele, ale to já přece dobře vím, že holka nejsi. Jen se to tak krásně nabízelo, když se tazatel obrátil o radu konkrétně na „holky“. Občas se tomu prostě nedokážu ubránit, abych si trošku nezašprýmovala.

jendahun

Pozvat na sbírku motýlů.

Amie

já mám ráda kecání o všem možném. hlavně když se u toho dobře bavím a je uvolněná atmosféra.