zjentek

O čem je kniha Bolševické peklo, tiskem „Unie“ v Praze 1919?

Stojí za to ji přečíst?

Odpovědi
elkon

Kdo není líný matlák, ten to snadno zjistí zde: https://www.cesky-dialog.net/cla­nek/4201-bolsevicke-peklo/

zjentek

Elkoni, ty strašně rád pomáháš a ve finále nezapomeneš vynechat tu omáčku o newvoli, aby tvé laskavosti nebylo zneužito. To obdivuji a posílám ti za to hubičku… hubana, draku. Ještě že tě mám. Ještě že jsi tady pro mě, pro matláka. Měj se dnes hezky 😉

elkon

Zme(n)tku – Dosud jsi nepochopil, že na ty tvé hlouposti si můžeš najít odpovědi sám, od toho slouží vyhledávač. Většina lidí chápe, že na jakoukoli poradnu se obracíme, když nelze odpověď nikde najít.

zjentek

Možná jsem dnes v komentáři zašel o kousíček dál než běžně Rokio, ale co už… Život je pestrobarevný.

zjentek

Očekávám odezvu „běž se bodnout“! Jinak tě budu považovat za nemocného, nebo dočasně mimo smysly. 😛🤪