Pavel1212

O čem byste psali referát na jednu A4 na téma: „Nepříznivé vlivy člověka na životní prostředí“?

Nejlepší odpověď
quentos

o tom, kterak zasviňuje vzduch, vodu a vůbec všechno, co může…

Další odpovědi
dolik

Já bych se zaměřil na to,kolik živočišných druhů již člověk vyhubil ve své nenasytnosti,která je u tohoto živočišného druhu tak bezbřehá,že vůbec nebere na vědomí,že hubí i sám sebe.A následují příklady…