hady17

Nevíte, co znamená, když mě zlobí níže popsaná noční můra?

O včerejší noci jsem měla noční můru o me nejlepší kamarádce,byl tam nějaký démon a ona,pres den jsme si psali a ona mi napsala,ze její druhá kamarádka měla taky sen o ní a o démonovi,znamena to něco?

Odpovědi
Drap

Znamená to, že dvě jste měly podobný sen.

mojitek

s největší pravděpodobností kamarádky měly , mají nebo v nejbližší době budou mít nějaký průšvih nebo prostě jde o nějaké jejich trápení a nevědí jak z toho ven-prostě něco v tom smyslu.

arachis

Nebyli jste spolu v kině? Jinak je to 50 na 50, buď se něco stane nebo ne.