fildasl

Sen, noční mura, spankova paraliza, stalo se Vam někdy ?

Dnes jsem sel dříve ze školy, protoze me opravdu hodně bolela záda ( jsem 2 roky po zlomení páteře ).. mamka mi dala sinalud, nebo jak se to jmenuje- lék na uvolnění svalů. No tak jsem si lehl a odpočíval, ale nejednou se mi začal zdát sen, sen ve kterém jsem ležel ve sve posteli. Všechno se ale zdálo byt jiné.! Jako bych se vtahl do jiné dimenze. zdálo se mi, jakoby na zdi byly siluety nějakých trpaslíků a slyšel jsem hlasy, a pokaždé co jsem je poslechl, jsem měl jakoby mnohem lepší pocit- skoro jako, když má člověk orgasmus. Ale pak jsem se chtěl probudit a nešlo to. Najednou jsem se probudil a plazil se po zemi do obýváku. když tu jsem se zas objevil ve sve posteli, na te zdi bylo čim dal více tech trpaslíků a Já se snažil zavřít o či, abych je neviděl, ale ten hlas mi je furt otvíral, bylo to hrozny. najednou jsem se zase probudil a nemohl vztat, tak jsem jen křičel o pomoc, všude sama tma,ten hlas me proste nechtěl nechat vzbudit. Pak jsem se probudil v nějakém domove důchodců a v me postely byly rozhazene hračky- zase ty trpaslici na me koukali. ( je to ještě delší, nechci vás tu nudit ) no a najednou jsem se doopravdy probudil a vse bylo v pořádku, tak si jen říkam co to sakra je a co to znamena?

Nejlepší odpověď
zjentek

ty voe tak ty prášky chci taky!

Další odpovědi
nnn1

Mě se před lety také zdála noční můra, ve kterém jsem se alespoň 4× probudila, ale stále jsem přitom spala. Jednou (asi při předposledním probuzení), jsem se štípla do ruky, abych zjistila, jestli jsem už vzhůru a nebolelo mě to. Sen se v některých bodech opakoval (probuzení ve svém pokoji, pavouci (z kterých střídavě mívám a nemívám fobii) a další zvířata(které mám ráda)). Byla to nejhorší noční můra, která se mi zdála.
Pokud chcete vědět podrobnosti o tom snu, tak mi můžete napsat soukromou zprávu a já vám (to co si z něj pamatuji) napíšu.

Já osobně si myslím, že sny/noční můry nemají nějaký hlubší smysl. Maximálně ten, že se ve snech zobrazují (třeba nepřímo) obavy či touhy člověka.

Pokud to byla halucinace a ne sen (možný nežádoucí účinek Vašeho léku), tak by jste to nejspíš měl říci ošetřujícímu lékaři.
Nežádoucí účinky léku naleznete zde:
http://www.pri­balovy-letak.cz/1205-sirdalud-4-mg

easer07

Mě se jednou zdálo, že jsem v Jurském parku, taky jsem se nemohl probudit a probudil jsem se, až když mě začal žrát T-rex :D

anonym

Nejlepší noční můra je ta ze „šlachama“.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qv9VSGvdu­Xo

gecco

Zjentku – zkus muchomůrku červenou…
Návod ti, kdyžtak, pošlu VP, na ´sklo´ to psát nebudu…
😉

zzzlatokopka

Né to zjentek nepotřebuje, ten je „svůj“ i bez jedů:-ooo

A teď když už je skoro zlatej nebude i zblitej:-ooo

zjentek

zzz: jak to myslíš- ten je svůj i bez jedů ..předpokládám, že je to míněno jako pozitivum ;o

zzzlatokopka

šak jasně že jako pozitivum:-)))

RyuzakiKate

To spíš lysohlávky :P

gecco

Lysohlávka má jednak jiné účinky a jednak je zařazena na seznam (množství ´menší než malé´)…
;-P