Daniel16

Probudil mě neexistující zvuk…?

Včera jsem usínal a najednou jsem se něčeho lekl, něco mě vzbudilo. Byl to zvuk podobný tomu, když přejedete prstem přes nafouknutý balonek. Byl to ale zvuk pouze v mé hlavě, ten zvuk prostě neexistoval a přesto mě vzbudil. Co to mohlo být? Nevím, jestli to s tím má něco společného, ale bylo mi velké horko.

Nejlepší odpověď
Quimby

A kde myslíš, že se odehrávají veškeré sny – noční můry, pocit padání – které člověka vzbudí, dítě rozbrečí… Ty jsou také jen v hlavě, prostě jsi už spal a něco se ti zdálo.

Další odpovědi
Putin

Noční můra, tedy pokud je ten zvuk pro tebe opravdu nepříjemný. Nic si z toho nedělej, noční můry se nám zdají jen proto, abychom se psychicky připravili na hrozby v bdělém stavu. Velmi nepříjemné zvuky bývají i příznaky nočních děsů, které opravdu nikomu nepřeji. Pokud tě to nepřejde, zkus ve dne relaxovat, či naopak vydat z těla dost energie na tvrdý spánek 😉

zjentek

to na mě zase pořád někdo volá: franto! franto! ..už jsem si tak nějak zvyk ;q

ptáč

Páni, vždyť to bylo tvoje zachrápání. Existují aplikace do mobilu zabývající se spánkem. Nahraje ti to zvuk když spíš, vypočítá fáze spánku, hodí do grafu a doporučí doplnit chybějící spánek. Zvukové úseky si můžeš po ránu zkontrolovat. /Hledat Spánek.