Ganymede

Neznáte někoho, kdo umí číst z kávové sedliny?

Mám to vyfocené, ale vůbec si s tím nevím rady.

Nejlepší odpověď
Danina65

Jsou takové.Jedna z tisíce.Jinak z tebe tahají prachy.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ne, neznám, a ani to nejni možný, nikdo takovej neexistuje, to už snad budu spíš věřit, že je bůh …

hapiky

Není nijak rozumné chtít vědět to, co má být přirozené tajemství.

anonym

Lidi mají prostě rádi pohádky, „v usedlině čtu, že až odsud budete odcházet přijede kočár z dýně nastoupíte v překrásných šatech a budete mít čas do půlnoci abyste zaujala prezidenta ČR“. … „a bude to tisíc korun paninko za výklad, můžete platit i kartou“ … „cože? tisíc? za takový blábol?“ … „co jste čekala že vám tu řeknu ? no dobře dobře, vymyslím si něco věrohodnějšího, ale bude vás to stát víc!“