Mili30112007

Neznáte někdo nějakou skvělou telenovelu? Nejlepší by byly spíše turecké nebo španělské.

Odpovědi
Kazatel

Jo, dej si Tisíc a jedna noc a jestli dočkáš konce, tak ještě Esmeraldu.

Disraeli

Velkolepé století, Kösem, Dirilis Ertugrul (není cz).
Pokud pod Španělskou myslíš jen španělsky mluvící, tak třeba Divoký anděl, jinou jsem ani neviděl.

Tady jsem vypsal seznam některých tureckých telenovel, ale osobně jsem skoro nic neviděl: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-zjistit-pocet-epizod-serialu Vím, že u nás byly (nebo jsou) oblíbené, Tisíc a jedna noc, Ezel, Zakázaná láska a další.

Kelt

Tak třeba Právo na lásku nebo Mariana královna noci. Jestli je to španělské, to nevím, spíše mexické. Doma to manželka s dcerou sledují. A prý je to dobré.

Tuisenim

Netflix…Korej­ske…jsou super…

Mili30112007

děkuju ti moc ale oboje jsem už viděla nemám už dost dlouho na co koukat vůbec nevím tak se ptám ale děkuju ti.