nyjono

Kde zjistit počet epizod seriálu?

Na SerialZone, ČSFD i jinde se uvádí 51 dílů,
Aktuálně se vysílá 71.
Jedná se o seriál Zasněná láska.
Dík za info.

Nejlepší odpověď
marci1

161 epizod?
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=seri%C3%A1l+zas­n%C4%9Bn%C3%A1+l%C3%A1sk­a+pocet-epizod-serialu&rlz=1C1GC­EA_enCZ988CZ988&o­q=seri%C3%A1l+zas­n%C4%9Bn%C3%A1+l%C3%A1sk­a+pocet-epizod-serialu&aqs=chro­me..69i57.17501j0j4&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8

Další odpovědi
Disraeli

Příjde na to… originálních dílů v turečtině je 51 (jeden díl něco přes 2 h), „českých“ epizod je 161. V Česku a kolikrát i jinde se ty dlouhé (turecké) telenovely stříhají/rozdělují na menší, většinou na 40 až 50 minut na epizodu (max hodina). A jinak, počet díllů zjistíš i na googlu (musíš zadat „počet dílů“ – šesky nebo anglicky), dále na wiki – taky příjde na českou nebo cizojazyčnou, na imdb, na stránce s online seriály a na dalších místech.
To máš jako třeba s Velkolepým stoletím a dalšími… původních epizod 139, v Česku přes 300 (40 minutových). Normálně telenovely nesleduju, ale tuhle mám rád (navíc to není vyloženě telenovela). Štve mě jen, že nepřevzali i Velkolepé století: Kösem a Diriliş: Ertuğrul, jak původně plánovali (sledoval jsem s titulkama).. :/ Zajímavě taky vypadá Filinta, Payitaht: Abdülhamid (The Last Emperor) a Kuruluş Osman. Ale ty taky určitě nepřevezmou, což mě štve, jinak totiž dabují skoro všechny tur. telenovely, na Barrandově nebo Doma viz níže. ↓

Můžeš si taky všimnout, že snad všechny tyto turecké seriály/telenovely mají v originále kolem 2 hodin na epizodu (většinou přes, třeba i 2,5 h) a v Česku jsou vždy sestříhány/upraveny na kratší epizody. Tisíc a jedna noc, Ezel, Zakázaná láska, Nekonečná láska, Pomsta, Moc osudu, Vyměněné životy, Asi, Láska na druhý pokus, Aşk ve Ceza, V objatí hodvábu, Statočný a krásna, Spútaný motýľ, Kúsok zo mňa, Krásná Fatmagul a kdoví, co ještě (ne neznám je, musel jsem vyhledat, z doslechu a kvůli popularitě znám jen ty první tři uvedené :D).
Přestože to nesleduju, musím uznat, že mají fakt sympatické herce a teda hlavně hezké herečky. :D

Disraeli

Taky Dar a Ochránce můžou být zajímavé, ale nejsou to myslím telenovely.