roxy52

Neznáte někdo nějaké vánoční přání??

Ale nechci takový ty trapný básně,jak letí Ježíšek a natrhne si kožíšek......­...atd.Potřebu­ji nějaký rozumný a nemusí se ani rýmovat.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Lze je na výběr dle libosti
http://www.prani-pranicka.cz/vanocni-prani/

Další odpovědi
BEAES

Veselé Vánoce, hodně radosti, lásky, zdraví a přátel kolem sebe v novém roce 2011 přeje

mosoj

Obyčejné přání od srdce je lepší než nějaké zamotané kudrdlinky. Už jenom to, že dostanete přání, člověka zahřeje. Veršíky to nezpravíte.

hanulka11

Klidné prožití svátků vánočních, hodně zdraví a pohodu v kruhu svých blízkých přeje ......

Elk

Nevím, jestli to bude zrovna přání, ale vzpomínka určitě. Vyfotili jsme se jako rodina u stromečku a k fotce jsme každému zvlášť napsali pozdrav a vzpomínku na něj a setkání s ním v letošním roce atd. Krátce, protože balastu je čím dál, tím víc.
Toť jedna z možností místo nicneříkajících básníček.

dagry

Mirku, super, díky 🙂. Už jsem si z tama i já několik přáníček opsala.