jirka21kufr

Neznáte nějaký web na stahování německých filmů?

Ahoj
Už je to dlouho asi v roce 2002 dávali jeden německý film. Byla to komedie a dost to bylo srandovní. Hledal jsem film na uloz.to a tam jsem ten film našel, ale jen ve velmi špatné kvalitě. Nedá se na to dívat, jenom zvuk ještě ujde.
Hledal jsem i na ostatních stránkách hellshare, edisk, fastshare, ale nikde film není ke stažení v lepší kvalitě.
Myslel jsem, že si ten film stáhnu v originále a přidám tam český dabing.
Ale nevím, na jakém německém webu se dají stáhnout filmy.
Je to už starší film z roku 1995 a tyto filmy se hledají špatně.
Mohli byste poradit, kde se dají stáhnout německé filmy?

Odpovědi
setapouch

Ne. Spokojen s odpovědí? Znám jen Helmuta, opraváře komínů – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7A9U3_K2NTw

bolak

No a jméno filmu?