Vampires

Neznáte nějaký odkaz na závoz čepovaného piva ? Nejlépe nějaké soukromé domácí minipivovary.

Pivo domů

Tak jinak. Využíval jsem služeb peevo.cz jenže to už nefunguje.Pro info: www.ceskenapo­je.cz/beer/pe­evoc z-rozsiruje-prov

Odpovědi
Funna

co to je točené pivo?…
to jako, že ti přivezou plný džbánek?…nic takového nejspíš nenajdeš…

pokud máš dotz, nezakládej další otázku, navíc s oslovením uživatele na začátku…na to slouží diskuse pot touto otázkou…

Drap

Termín závoz se sice u pivovarů používá. Nevozí se však ve džbánku, ale v sudech. Znám několik minipivovarů v okolí, kteří rádi několik sudů přivezou.

marci1

Můžeš si vybrat: pivní pohotovosti, pivní majáky, pivní nonstopy … atd. 🙂
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1GCE­A_enCZ832CZ832&s­xsrf=ALeKk00Mpy­xYUoeYZ60FAdGCFj5KY40czw­%3A1584363757489&e­i=7XhvXpuyHYT6sAf­M4oioBQ&q=piv­n%C3%AD+pohoto­vost+praha&oq=piv­n%C3%AD+pohoto­vost+praha&gs_l=psy-ab.3..0l7j0i22i30­l3.7839.9608.­.10044...0.2.­.0.211.758.0j5j1­......0....1.­.gws-wiz.......0i71j0i67­.GHSdxIUHrbE&ved=0a­hUKEwjb3Nb3hp_o­AhUEPewKHUwxA­lUQ4dUDCAs&uac­t=5

Funna

žádné „tak jinak atd“…zeptej se tady, nezakládej novou otázku, která ani otázkou není!!!!