vojtisek 12

Neznáte nějaké pokřiky které se volaly na náměstích 17.lisopadu 1989?

Nejlepší odpověď
carpediem

Že by „svobodu“

Další odpovědi
Lamalam

17.listopadu 1989 se na náměstích žádné pokřiky nevolaly.
Doplňuji:
17.listopadu, kromě shromáždění na Albertově a mely na Národní, žádná shromáždění na náměstích nebyla. Hesla se na náměstích začala provolávat až o několik dní později.

Emefej

Toho dne se na náměstích nic nevolalo.

setapouch

Pri listopadovych demonstracich se skandovalo napr. svobodne volby, mame hole ruce (protiklad k pendrekum SNB) nebo treba neni za co (kdyz kdosi z amplionu podekoval za umozneni prujezdu sanitky Vaclavakem).
Doplňuji:
Kdyz nad tim premyslim, asi to bylo „rado se stalo“.

ten který je

Nejsme jako oni…

ivzez

17. listopadu 1989 na Národní třídě při zásahu speciální jednotky:
„Máme holé ruce“

bububabu

Jakeše do koše.

PetrXY

Máme hole v ruce!!!!