Dismas

Neznáte nějaké jiné filmy z 50. let z rekreací ROH, než jsou Dovolená s Andělem a Anděl na horách?

Nejlepší odpověď
anonym

Co třeba Hudba z Marsu?

Wariate, v té době, co se točily zmíněné filmy už byly kina!

Další odpovědi
anonym

Ne,v padesátých letech tu televize ještě nevysílala,stejně jako dovolená s Andělem ,tak i hudba z Marsu jsou filmy ze 60tých let.
Filmy o Andělovi i Hudba z Marsu byly natočeny v 60. letech

annas

Ad Warrior,

tazatel se neptá na televizi, ale na filmy. Ty uvedené byly natočeny v 50. letech, kromě „Tříšky“.

Je třeba 2× měřit, jednou řezat …

anonym

Annas, Wariat neumí nic kloudného. 🙂

gecco

😉
Annas, Barbakan – nedělejte si s tím fťokem hlavu…
😉

annas

Filmy o Andělovi i Hudba z Marsu byly natočeny v 50. letech.

Slečna u vody z r. 1959. Rodinné trampoty oficiála Tříšky zr. 1949.

anonym

Annas, na to oficiála jsem zapomněl, ale něco mi to říkalo a kupodivu Slečnu u vody jsem neviděl, nebo už zapomněl, že viděl. Díky.

annas

Není zač. Ověřovala jsem na netu, na Tříšku jsem rovněž zapomněla, Slečna u vody – jen matně.

Ale spíš jsem si chtěla potvrdit, zda šlo opravdu o 50. léta, i když nedávno filmy opakovali v TV.

Odkaz jsem záměrně nevkládala, kdo trvdí opak, ať doloží.