LuCas55

Neznáte něco podobného filmu Znovu 17?

Odpovědi
Zbynas

Doporučuji super snímek Uvěznení v čase (na to, že tam hrají 4 herci, jsou tam dva domy a asi tři auta, tak naprosto unikátní, fakt doporučuju!) :)

Pak by Tě ještě mohl bavit film Hra (The Game, 1997), o čem to je, se nedá říct, protože všechno pochopíš až na konci :)

Oba filmy jsou mysteriozní trillery, ne komedie … Ale dobré … :)

Komedii mám v paměti jednu, jak nějací bývalý studenti pak potkávaj na nějaký chatě sami sebe o 30 let zpátky. Už ví, co se stane a pokusí se to nějak měnit. Ovšem název už si nevybavuju, sice ho mám v počítači, ale najít to v tý mý obrovský databázi .. :D Ale zajímalo by mě to, tak kdyby někdo věděl?… :)

Elvika

Velmi podobná tomuto filmu je česká komedie „Probudím se včera“ – http://www.csfd­.cz/film/299862-probudim-se-vcera/

LuCas55

Zbynas ten film se jmenuje … To byl zítra flám …