ClaryFray

Neznáte náhodou někdo film s tímto dějem?

…muž (tajný agent) se zamiluje do slečny ale její otec je taky tajný agent ale opačné než její později manžel. V průběhu filmu se tam nějak bojuje mladý pár přijde na to že budou mít mimčo. Po tomhle se mi vybavuje už jenom honec kde mladý pár se chystají na večeři a mimi jam hlídají manželčiny rodiče (všechna rivalita mezi otcem a manželem se zdá být vyřešená) a když odcházejí z dětského pokojíčku všichni čtyři vtipkují o tom jak miminko bude s babičkou a dědečkem v pořádku dveře se zavřou a o chvilinku později se ve dveřích objeví manžel a cvaká nějakým zapínačem a jak odchází v pokojíčku se zapínají laserové paprsky…Už roky nad tím přemýšlím a stále to nikde nemůžu najít tak snad mi tady pomůžete. děkuji 🙂 😉

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… podle popisu to vypadá na Vrahouni https://www.csfd­.cz/film/254471-vrahouni/komentare/