kapka

Nezná někdo tuhle techniku? Přeložil by mi někdo článek?

http://fb-15.sfglobe.com/2015/01­/29/this-woman-creates-something-phenomenal-out-of-a-family-photo-and-wood/?src=sha­re_fb_new_33639
Potřebovala bych vědět, jaký postup je popsaný v článku. Chápu dobře, že se ta fotka dá obtisknout na to dřevo?

Nejlepší odpověď
Funna

nedá se obtisknout na dřevo, jen se tam „přilepí“ nějakým spešl gelem, „Mod Podge® Matte“ se to jmenuje a to prostoupí fotkou a následně „rozpustí“ papír na kterém je fotka a ten se setře a zbude jen „fotografická“ vrstva …a pak už to jen nalakovala…