Kalermo

Nevíte, zda se lékař dozví, že jsem neabsolvoval infúze proti bolesti?

Myslím tím, zdali se podává nějaká zpráva nebo se to dozví z PC. Po první by nebylo dobře a operace mě stejně nemine, tak abych si ušetřil alespoň tuhle nepříjemnost. Děkuji za odpověď

Odpovědi
Drap

Dozví, z lékařské evidence. Myslím, že v tomto případě mu to je ale v podstatě jedno.

da ny

Měl byste mu to říci především Vy sám. Důvěra, oboustranná je nezbytná.
Uvědomte si, že lékař, pokud není pacient v přímém ohrožení života, nemá povinnost
o pacienta pečovat. Má právo odmítnout pacientovu léčbu, pokud pacient nedodržuje(odmítá léčebný postup. to, že Vám bylo špatně, jste měl okamžitě nahlásit. Lékař by Vám možná mohl nějak pomoci (emetika) zmírnit dopady, nebo změnit postup. Zdravotní péče je zdarma a pacient si toho často neváží.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.