Marty Koller

Nevíte z jakého hororu je tento Číňan?

Mě to připomíná nějaký akční film nebo horor že jsem tenhle obličej někde viděl.

Odpovědi
Kelt

Existuje fotografie, kde je asi 20 Asiatů a má se určit, kteří se liší a kteří se shodují. No vypadají skoro všichni stejně. Takže je možné, že jsi ten obličej mohl vidět, pokud to není výtvor z počítače.

magorvkleci

Řekl bych, že je to karikatura bývalého POTUS Donalda Trumpa.
Vtip na úrovni sovětských propagandistů Kukryniksy z 50. let (J.B.Tito s prasečím tělem, F.J.Strauss jako hyena apod.).