ivzez

Samozřejmě, že má vlastní.
Otázka je jen, jestli původní nebo „vylepšená“,

dubraro

Určitě má. Buď jí narostly, nebo si je koupila. V každém případě jsou její.

fcoop

Těžko říct.
Co vím naprosto bezpečně – moje nemá.
Od toho se můžeš odrazit.

Edison

Moje taky ne. To máš Podle amerického úřadu pro sčítání lidu žilo k 8. 9. 2019 na Zemi 7,597 miliard lidí. Mínus nejmíň dva.

zjentek

Moje taky nemá, ale to ještě nic neznamená. Za další, neptal jsem se, čí prsa nemá, ale zda MÁ TY SVOJE*. až se dozvíme, že ty svoje nemá, nebudeme tady ani řešit, čí tedy má.

*chápej jako tu věc na hrudi, která jí tam vyrostla v době dospívání a přirozeně jí tam visí dodnes.

hapiky

Když ji tedy „visí“, nešílel bych po ni až tak moc, zvláště kdyby je měla po tatínkovi.

Edison

Tyjo.. šílená představa visící prsa po tatínkovi…

zjentek

Ivzez, hm, no dobrá. Jelikož tuto mou původní otázku nikdo není s to pochopit, tak já takovou otázku tedy položím, díky za nápobědu.