LuK4S3k CZ

Nevíte prosím co stím ?

Už mě tak měsíc rupe v pravém koleni ale jen když ohnu nohu dolů jako že dám skoro stehno k noze, a když nohu narovnávám ozve se několikrát posobě křup. Nevíte prosím kdy to asi přestane ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zajdi si k ortopedovi – poškození vazů může, ale taky nemusí „samo přestat“, spíše počítej, že nepřestane…

Další odpovědi
cz

Jestli je kloub nějakým nešikovným otáčením/námahou uvolněné, časem se spraví. Jinak pomůžou sluchátka. http://ochrana-sluchu.eod.cz/

Kelt

Možná máš něco s klouby, existuje bílá vazelina, která se dá koupit v lékárně. Zkus si místo v okolí kloubu promazat, nebo nahřát infra lampou, nebo zkus vodní koupele.
Můžeš si to zkusit rozmasírovat, pokud by se to zhoršovalo, vyhledej lékaře a nech si udělat rentgenový snímek. Změř si průměr obou noh , a zjisti, zda se moc neliší.