Nevíte někdo kolik si pro tenhle rok pylní státní(politi­ci)zaměstnanci zase přiklepnou??-zatu pracovitost?

Nejlepší odpověď
quentos

už mě to radši ani nezajímá, nebo bych se z toho musel poblít.

Že jsou tak maximálně „PILNÍ S TVRDÝM“, v tom s vámi souhlasím.

Další odpovědi
Michal

Jestli jsem dobře pochopil jejich debaty ,tak nic.Snad budou mít i o nějaké procento míň.

Miroslavst

No nevím jak to Michal myslí, ale taky se říká „když ptáčka lapají .......“ takže nevím nevím.
Zruší pár ministerstev a peníze si přerozdělí. To by v tom byl čert, aby nepřišli na něco jak s tím vyje.....