laferty

Nevíte někdo kde v Praze vrátit sud od Kofoly 20L ?

Našel jsem ve sklepě sud od Kofoly 20ti litrový. nevíte kde se dá vrátit ? Díky

Odpovědi
Alesh

nevím, ale vygooglil jsem tuhle firmu, co rozváží po Praze, tak tam by to třeba šlo uplatnit, zkus je kontaktovat. Za těch 1200 Kč to jistě vyplatí. 😉

Zdroj: https://www.napoje-online.cz/Neal­koholicke-napoje/Limona­dy/Kofola/Kofo­la-Original-20l-KEG.html

Mc Merkurion

… jestli je to KEG, tak v jádru kdekoli, že je od kofolyje poznat maximálně podle druhunarážecí hlavy a ten si pivovar/limonádovna stejně přehodí … otázkou je za kolik … zkusil bych to v nějakým velkoobchodu s nápoji, tam určitě budou brát prázdný obaly …