ZlatejKluk

Nevíte někdo kde hledat holky?

Mám takový problém, prostě chci přítelkyni, ale je tu problém že venku žádné nevidím a prostě bydlíme na vesnici kde venku nejsou, tak se chci zeptat jestli někdo nevíte jak hledat protože vůbec nemůžu najít. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
Viktorie II.

Napiš provozovateli WI-FI sítě v obci, ať ji přes víkend vypne a uvidíš, jak se holky budou scházet na návsi.😁

elkon

Tipuji podle dotazu, že ti je tak 12 let. Až budeš větší, tak jistě přijdeš na to, kde se seznámit. Možností je mnoho. Při sportu, na bále, na koupališti, ve škole a pod.

df

Třeba facebook

Lotr2008

No za počítačem určitě néé

Drap

Ano, vím kde hledat holky.

da ny

Víme.
Kdo „uzrál“, k tomu, aby si našel děvče, kamarádku/pří­telkyni, ten si umí poradit sám. Asi bude lepší, když, zatím začneš hledat/poznávat houby v lese.
Holky byly přece, vždy u zedníků :)

Justin1

Mohl bys zkusit nějakou seriózní seznamku, která si prověřuje svoje zákazníky, ale musíš počítat s tím, že využívání takové seznamky bude placené.

Kazatel

Co internet, škola, nebo venku místní zábava? Nic?

_Bůh_

No koukám že to tu je samý boomer

Dneska se většina lidí seznamuje přes instagram

led

Drap, hele dědku, vy si ještě pamatujete, kdo,co je to holka? to zírám…-😊

ZlatejKluk

Akorát že bydlím na vesnici kterou nezná asi nikdo a nikoho tu nenajdeš

ZlatejKluk

12 mi fakt není…

elkon

No, tak jedenáct a ve vesnici jsi asi zavřenej, jinak by ses tak hloupě neptal.