Buck

Neznáte název filmu, odhadem ze sedmdesátých let, v němž se hlavní hrdina nevědomky zamiloval do transvestity?

Kdysi jsem viděl v TV, odhadem ze sedmdesátých let. Zamiloval se do dívky která byla zdrženlivá, při pomalém sbližování jednou dotekem zjistil, že je to transvestita (myslím, že se mu při „zjišťujícím“ doteku udělalo špatně). Když nastoupil do vězení, ostříhaná přišla za ním, že na něj bude čekat.

Odpovědi
Kazatel

Zkus „Někdo to rád horké“.