zjentek

Nevíte náhodou, proč se mně můj dosud oblíbený pan A. Babiš totálně zhnusil tímto videem?

Něco na tom musí být, po zhlédnutí tohoto krátkého videja už jej prostě NEMÁM RÁD>>>https:/­/www.novinky.cz/do­maci/clanek/ba­bis-pokusil-se-me-napadnout-ozbrojeny-muz-40379999#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=b3aMfxeJ6VH-202112022225&­dop_id=40379999&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=ab­test174_ab_de­tector_varB&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
elkon

Nic tam není špatně, on i orgány se zachovali správně. Ta informace byla i na seriózních webech.

Ametyst

Mně se zhnusil ve videu “Jak šel čas – povinné očkování”. Vzteká se nad tím, že na sítích dezinformátoři šíří lži o covidpasech, a zapřísahá se, že očkování je a zůstane dobrovolné.

zjentek

Elkon celá ta otázka je o vystupování A. Babiše ve videu.

zjentek

Co tam udělal za chybu? V kterých místech? Co je tam špatně?