Avatar uživatele
jirka F

Nevíte náhodou co znamená fotka s označením premium na seznamce?

Jako že se za to musí zaplatit?

Zajímavá 0 před 677 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Některé seznamky mají, sice, registraci zdarma, zdarma si třeba můžeš i vytvořit profil a podívat se na profily jiných (někde jenom na části profilů), ale pokud chceš službu nějak smysluplně využívat, musíš zaplatit.

Když zaplatíš, máš „premium“ službu. Proto je, asi, u té fotky napsáno „premium“. Nic nového.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
seraphico

Výhody Premium účtu na www.seznamka.cz:

  • Tvůj inzerát na hlavní stránce Seznamka.cz
  • TOP inzerátu – Umístění na tabuli Seznamka.cz, kde tě uvidí všichni
  • Grafické zvýraznění tvého inzerátu v seznamu inzerátů
  • Možnost přidat 10 fotek k inzerátu
  • Možnost vložit inzerát do 3 měst místo do 1
  • Možnost přidání doplňujících informací v inzerátu
  • Inzerát se bude zobrazovat jako prémiový po dobu 30ti dní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Asi nějaké premiové zboží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Asi ano, máš tam jistě někde pravidla. Kašli na seznamku, všude je mraky holek. Stačí se dívat kolem sebe.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Nevím, jak to funguje an seznamkách, ale jinak ano, o tom premium je. Někde je nějaký (bonusový) obsah dostupný nebo požíváš různé výhody jen, když máš zakoupený premium účet. Přístup, víc možností a tak podobně.

Na spoustě webech, ale i třeba v bankách a podobně. Dalo by se říct, že je to něco jako VIP.
Sám o sobě představuje, že dostváš něco na/víc, či něco lepšího. Takže je samozřejmě placený, jedná se o účet, který už má nastavená pravidla a garantované výhody. Stejně jako běžné účty, akorát zde k tomu máš ty benefity. Placený pravidelně anebo často jen jednorázově zakoupený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ja si treba na seznamce davam fotky uplne nekoho jineho, je potom vetsi sance, ze nejakou babu dotahnu na rande. Problem ale je, kdyz ona take pouzila nepravou fotku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marlavreeet

Internetová seznamka – https://be2.cz Jsem maximálně šťastná a spokojená. Našla jsem tady svou lásku, už spolu i bydlíme a zatím to vypadá moc fajn. Ten poplatek za členství mi rozhodně za tohoto partnera stál. Nebojte se a pokud to myslíte vážně, buďte aktivní a jděte do toho.

Upravil/a: marlavreeet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lotr2008

VaclavZeman: To znám, můj kamarád to dělá taky.

Avatar uživatele
seraphico

Chceš-li přesnou odpověď, tak sem hoď odkaz na onu seznamku.

Avatar uživatele
jirka F

https://www.sez­namka.cz/

Nový příspěvek