martiiik

Nevíte, z které stránky se dá poslat SMS zdarma na T-mobile?

mevite na nakou stranku na sms zdarma se a posilat na tmobile … vsechny jsem zkousila a nic nejde , nevite proc?

na T-mobile, nebo ze stránky T-mobile?:

Odpovědi
Edison

Rozhodně jsi nezkusila všechny… Jsou jich opravdu mraky…

„Od 24. dubna budou moci zprávy posílat jen zaregistrování“

Zdroj: https://mobile­net.cz/clanky/t-mobile-se-chysta-omezit-svoji-sms-branu-37592

cochee

Protože SMS zdarma už dneska nefrčí jako kdysi a ty stránky, co je hledáš, se neaktualizují. Všichni mají aspoň trochu mobilních dat nebo wifi a používají messengery, vibery a whatsappy. Ti, co platí za telefon více, tak mají nějaké SMS měsíčně zadarmo resp. v ceně tarifu.