verka

Nevíte, jestli začaly růst houby na Vysočině?

Víkend na krku, krásně prší, rostou?

Nejlepší odpověď
GM

Ano Verko, na Vysočině rostou, nosíme koše praváků, kozáky, kuřátka, růžovky, babky. Suchohřiby teprve začínají. Rychle se na ně vyprav!

Další odpovědi
nyja

Na Vysočině nevím, ale myslím si že celkově je teď nejlepší období pro houbaře v ČR. Nejenom že jsem slyšela že si lidi nosí plné koše z lesů, ale viděla jsem i že je dostatek podhoubího. Co jsem ještě slyšela je to, že jsou ty houby ale i hodně červivé…