Elizabella

Nevíte, jaká je nejjednodušší cesta, jak se trochu proslavit nebo zviditelnit?

4 roky zpívám ve sboru a chci se zviditelnit. 😕

Nejlepší odpověď
Ametyst

Požádej sbormistra, jestli můžeš zazpívat sólo. Nebo si najdi amatérskou kapelu, je jich po sklepích a garážích hodně: třeba hledají zpěvačku. Metallica také začínala v garáži.

Další odpovědi
elkon

Zřejmě na víc než na ten sbor nemáš a chybí ti pokora. Kdybys byla takové „eso“, už by si tě někdo všimnul. Můžeš zkusit nějakou talentovou soutěž.

df

Jedině ta talentová soutěž. Ale nejdřív pro jistotu zajít za dobrým astrologem s přesným časem narození, i hodinu a minutu, ať se podívá, jestli tam jsou vůbec dispozice k tomu, abys mohla zářit na veřejnosti.

quentos

Dělat něco lépe než ostatní a mít vůli neustále se v tom zlepšovat – „makat na sobě“. Být otevřen/a radám a konstruktivní kritice od ostatních, kteří danému oboru rozumějí, a naopak nevnímat „zlé jazyky“.

Tonda Káňa

Elizabella: Je spoustu takových možností, třeba jít do politiky. Ale ty se chceš asi proslavit pozitivně…

Tonda Káňa

df, tvl ty věříš astrologii? Vždyť je to jen snůška hov*n! Ne, to fakt nefunguje. Homeopatie ano, ta jednomu mýmu kamarádovi vyléčila raka, ale astrolgie né 🙏

aliendrone

Ametyst>>> Myslíš někoho, jako nebožtíka Kulínského? Nu, jistá šance k mediálnímu zviditelnění tu JE. 😉 😁 😁

Ametyst

Aliendrone, vidíš, to mě nenapadlo. Ačkoliv se všemožné deviace prezentují jako žádoucí “rozmanitost”. Pokud se úchyláci stanou normou, statisticky klesne kriminalita, protože se nebudou vyšetřovat a trestat. Jó, patřit na Západ vyžaduje oběti.