BENYTA

Nevíte, jak vypočítat vzdálenost mezi dvěma městy?

Bez toho, abych to musela počítat prstem na mapě?
Jedná se mi o vzdálenost mezi Českým Brodem a Mladou Boleslaví.
Děkuji všem.
Doplňuji:
Pro manon: mě to vyšlo 47km, tak to jsem blázen…

Nejlepší odpověď
manon

jdi na mapy.cz a vyplň plánovač trasy
Doplňuji:
64 km to je

Další odpovědi
Hlada

Při použití R10 přes Lysou to je 46 km.

briketka10

mě to vyšlo ještě míň 43,3km
http://maps.go­ogle.cz/maps?hl=cs&tab=­wl
ale nevím jestli se ta mapa uloží..

bolak

Je to tak jak píšou ostatní. Buď si najeď na http://mapy.cz/#x=15­.312268&y=49.817333&z=6&­t=r a klikni vpravo nahoře na „Plánování a měření“ a nebo na http://maps.go­ogle.cz/ , vlevo nahoře „Vyhledat trasu“.

Tam už si pak můžeš nastavit další parametry, jestli na kole, autem, nejrychlejší trasu, nekratší..atd. U každý trasy si pak ještě můžes nastavit přes co chceš jet.

Do map jdou zadat i GPS souřadnice nebo i čísla domu, takže to pak budeš mít ještě mnohem přesnější.

Č.Brod – Ml.Boleslav

  • AUTEM-

nejrychlejší cesta – 47 km
nejkratší cesta – 46 km

  • NA KOLE-

dám přednost cyklotrasám – 52 km

  • PĚŠKY-

preferovat turistické trasy – 56km

Michal Kole

Změříš vzdálenost pravítkem,
převedeš měřítko na jednotky, ve kterých si měřila
vynásobíš

BENYTA

No ty jsi se zbláznil,právě tomu se chci vyhnout,prostě je to pro mě složité…

manon

Nevím, proč mi napoprvé našlo tak dlouhou trasu, nekontrolovala jsem to, až později, když přišly reklamace (měla jsem zadáno nejrychlejší trasu, ne nejkratší. ..přesto divné…) Ale metoda je jasná, pak už jde jen o to, jaký údaj hledáš. Dobře to upřesnil Bolak. A kdybys hledal vlakovou vzdálenost, pomůže IDOS.

manon

Jestli to máš na cesťák, je těch 64 km použitelných :)