VojtechO

Nevíte , jak se jmenuje film kde na zem dopadne meteorit ? Potom se k němu nějaká holka přiblíží a zvětší se?

Nevíte jak se jmenuje film kde na zem dopadne meteorit a potom se k němu nějaká holka přiblíží a začne zeleně zářit a příští den se zvětší?
--

Nevíte jak se jmenuje film kde na zem dopadne meteorit a potom se k němu nějaká holka přiblíží a zvětší se?

Odpovědi
NoFear

Neznám.
Zvětší se ten meteorit nebo ta holka? :D

Pokud je to animované, mohlo by jít o Monstra vs Vetřelci.
https://www.csfd­.cz/film/234241-monstra-vs-vetrelci/prehled/

Justin1

Nejdřív jsem si vzpomněl na Létajícího Čestmíra, ale na něj ten popis nesedí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

VojtechO

Děkuji, je to monstra vs. vetřelci

VojtechO

Ta holka

NoFear

Není to animované?