Zdenča11

Nevíte, zda je již možné zhlédnout on-line film V síti?

nevíte,dá již podívat online na film v Síti / ne jít do kina/

Nejlepší odpověď
autacek

Filmy se natáčí pro prachy, i kdyby se mělo téma zneužít, nebo mu trochu pomoct. Tak že až se naplní kinokasičky a proběhne další sled zpeněžení, typu DVD a kdo nám za to ještě zaplatí, dostane se to časem i na net. Počítej tak půl roku.

Další odpovědi
marci1

Ne. Promítá se v kinech, ale jelikož koproducentem filmu se stala Česká televize, počítám, že nebude tak dlouho trvat a film bude uveden v ČT. 🙂

zjentek

Autacek: Do měsíce na cz.torrent, na tuti. (;

autacek

Tak u tohoto veledíla … a ne, česká produkce má zdržení až k DVD verzi. Zrovna na czt je to jalási nepsaná symbiózní dohoda, my vás necháme žít, ale něco za něco..